chs-vortex | Podmínky
22171
page-template-default,page,page-id-22171,bodega-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Prodej:!!! Upozornění !!!

Naše chovatelská stanice se již cíleně nezabývá chovem saténových morčat. Z důvodu onemocnění Osteodystrofie saténových morčat, která se u tohoto plemene může objevit.Podmínky prodeje:

1. Morčátka od nás odcházejí zdravá v dobré kondici ve věku minimálně 5ti týdnů s hmotností větší jak 300 gramů, ošetřena proti parazitům přípravek Stronghold.

2. Cena závisí na kvalitách daného jedince (původ, předpoklad dalšího využití…)

3. Rezervace morčátka je platná pouze po složení zálohy (50% z domluvené ceny) a to do 5 dnů od jeho zamluvení, poté bude nabídnuto dalším zájemcům. Při zrušení rezervace ze strany kupujícího je záloha nevratná!

4. Morčátko lze vyzvednout u nás v chovatelské stanici. Přeprava je možná například společností přivezzvíře.cz. Další možnosti dopravy dle domluvy.

5. Budu ráda za veškerou spolupráci a budoucím i stávajícím majitelům našich odchovanců ráda poradím a zodpovím případné dotazy.

6. Při zájmu o naše zvířátka nebo informace o našem chovu či našich odchovech mě nváhejte kontaktovat na emailové adrese: chsvortex@gmail.com, telefonním čísle: (+420) 724 795 479, FB stránkách Chsvortex, nebo Instagramu Chs_vortex.


Morčata na prodej:Pokud jsou morčátka na prodej, první aktualizace najdete na

FACEBOOKOVÝCH stránkách.

(!!!odkaz u tlačítek v pravo nahoře!!!)